KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664069
nr 1566 4069
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Olja på duk, 50x34cm, yttermått inklusive ram: 71x56cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:31:22
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr